Wynajem urządzenia


Wynajem urządzenia wielofunkcyjnego A3

KOLOR       ŚIEĆ         LAN

już od 150 PLN netto miesięcznie

 

urządzenie  czarno-białe A3 pracujące w sieci LAN juz od 120 PLN netto miesięcznie

 


Proponujemy Wynajem /dzieżawa/ Kserokopiarek, który pozwala uzyskać stałe i przewidywalne koszty eksploatacji kserokopiarek, przy zachowaniu dobrej i bezawaryjnej pracy urządzeń.

1. brak inwestowania własnych środków w zakup i następnie jego utylizacji 
2. łatwe do zaplanowania (ujęcia w budżecie) koszty utrzymania urządzenia w całym okresie eksploatacji
3. urządzenie zastępcze na czas dłuższej naprawy
4. możliwość odkupienia maszyny w atrakcyjnej cenie po zakończeniu umowy
5. opłaty w umowie dzierżawy obejmują: samo urządzenie, czynsz dzierżawy i wszystkie koszty utrzymania sprzętu poza papierem, tj. tonery, bębny, przeglądy, konserwacje, części, naprawy oraz wsparcie techniczne
6. jedna faktura w miesiącu ogranicza koszty funkcjonowania działu księgowości i wliczana jest w koszt uzyskania dochodu

Na mapce przedstawiamy zasięg naszej oferty.

Każde nasze urządzenie jest w dobrze przygotowane do maksymalnych obciążeń zamin trafi do Państwa biura, wolne od wad optycznych jak i mechanicznych a wydruki są czyste i wyraźne.

Oferujemy urządzenia najnowsze technologicznie, w standardzie są wyposarzone w przynajmniej dwa podajniki na papier, automatyczny  dwustronny podajnik oryginałów, wejście do sieci LAN z funkcją sieciowego drukowania oraz pełnokolorowego skanowania m.in. bezposrednio do folderu Państwa komputera (SMB) czy E-mail.


Czas reakcji serwisu od momentu zgłoszenia usterki - do 8 godzin roboczych.
Rozliczenie następuje na podstawie odczytu liczników w urządzeniu raz w miesiącu lub kwartale.

Zachęcamy Państwa do rozważenia zawarcia umowy na wynajem kserokopiarki która jest wygodną formą obsługi urządzeń tak dla Klienta jak i serwisu.

Podsumowując, w przypadku zdecydowania się na taką formę współpracy ponosicie Państwo stały koszt, pozostawiając firmie DRUXERO wszelką obsługę serwisową urządzeń w Państwa firmie.

Ceny wynajmu zaczynają się już od 60 złotych netto miesięcznie za urządzenie mono formatu A4 ,120 złotych netto miesięcznie za urządzenie mono formatu A3, oraz 150 złotch netto za urządzenie kolor A3, skanowanie bez opłat, mozliwość negocjacji cen.

 


Zapytaj o ofertę

Oferujemy urządzenia

Zdjęcie

najnowsze technologicznie, w standardzie są wyposażone w przynajmniej dwa podajniki na papier, automatyczny dwustronny podajnik oryginałów, wejście do sieci LAN z funkcją sieciowego drukowania oraz pełno-kolorowego skanowania m.in. bezpośrednio do folderu Państwa komputera (SMB) czy E-mail.

Umów się z naszym doradcą handlowym:

   tel: 733 255 255


Druxero

ul. Pyskowicka 21

44-172 Niewiesze

Śląsk