Wynajem urządzenia


Wynajem urządzenia wielofunkcyjnego A3

KOLOR       ŚIEĆ         LAN

już od 150 PLN netto miesięcznie

 

urządzenie  mono A3 w sieci LAN juz od 120 PLN netto miesięcznie

 


Proponujemy Wynajem /dzieżawa/ Kserokopiarek, który pozwala uzyskać stałe i przewidywalne koszty eksploatacji kserokopiarek, przy zachowaniu dobrej i bezawaryjnej pracy urządzeń.

1. brak inwestowania własnych środków w zakup i następnie jego utylizacji 
2. łatwe do zaplanowania (ujęcia w budżecie) koszty utrzymania urządzenia w całym okresie eksploatacji
3. urządzenie zastępcze na czas dłuższej naprawy
4. możliwość odkupienia maszyny w atrakcyjnej cenie po zakończeniu umowy
5. opłaty w umowie dzierżawy obejmują: samo urządzenie, czynsz dzierżawy i wszystkie koszty utrzymania sprzętu poza papierem, tj. tonery, bębny, przeglądy, konserwacje, części, naprawy oraz wsparcie techniczne
6. jedna faktura w miesiącu ogranicza koszty funkcjonowania działu księgowości i wliczana jest w koszt uzyskania dochodu

Na mapce przedstawiamy zasięg naszej oferty.

Każde nasze urządzenie jest w dobrze przygotowane do maksymalnych obciążeń zamin trafi do Państwa biura, wolne od wad optycznych jak i mechanicznych a wydruki są czyste i wyraźne.

Oferujemy urządzenia najnowsze technologicznie, w standardzie są wyposarzone w przynajmniej dwa podajniki na papier, automatyczny  dwustronny podajnik oryginałów, wejście do sieci LAN z funkcją sieciowego drukowania oraz pełnokolorowego skanowania m.in. bezposrednio do folderu Państwa komputera (SMB) czy E-mail.

Proces starzenia technologicznego urządzeń wielofunkcyjnych jest dość szybki - znacznie szybszy niż proces faktycznego zużycia. Dla Twojej prężnie rozwijającej się Firmy proponujemy nowoczesne rozwiązanie, którego zalety przedstawiamy poniżej:

Podsumowując, w przypadku zdecydowania się na taką formę współpracy ponosicie Państwo stały koszt, pozostawiając firmie DRUXERO wszelką obsługę serwisową urządzeń w Państwa firmie.


Czas reakcji serwisu od momentu zgłoszenia usterki - do 8 godzin roboczych.
Rozliczenie następuje na podstawie odczytu liczników w urządzeniu raz w miesiącu lub kwartale.

Zachęcamy Państwa do rozważenia zawarcia umowy na wynajem kserokopiarki która jest wygodną formą obsługi urządzeń tak dla Klienta jak i serwisu.

Ceny wynajmu zaczynają się już od 100 złotych netto miesięcznie za urządzenie mono formatu A3, oraz 150 złotch netto za urządzenie kolor A3, skanowanie bez opłat, mozliwość negozjacji cen.

 


Zapytaj o ofertę

Oferujemy urządzenia

Zdjęcie

najnowsze technologicznie, w standardzie są wyposażone w przynajmniej dwa podajniki na papier, automatyczny dwustronny podajnik oryginałów, wejście do sieci LAN z funkcją sieciowego drukowania oraz pełno-kolorowego skanowania m.in. bezpośrednio do folderu Państwa komputera (SMB) czy E-mail.

Umów się z naszym doradcą handlowym:

   tel: 733 255 255


Druxero

ul. Pyskowicka 21

44-172 Niewiesze

Śląsk