Serwis urządzeń

Serwis kserokopiarek


W razie problemów z działaniem Państwa kopiarki, drukarki, plotera prosimiy kontakt czynny całą dobę:
email: serwis@druxero.pl

lub telefoniczny: 733 255 255

Kładziemy nacisk na wysoki poziom świadczonych przez nas usług i dlatego nasi technicy serwisu systematycznie rozwijają swoje umiejętności poprzez różnorakie szkolenia.

Dysponujemy dobrze wyposażonym magazynem materiałów eksploatacyjnych i części, oryginalnych i zamiennych.

Przy zamówieniu serwisu prosiimy o podanie modelu kopiarki i typu usterki, najlepszym rozwiązaniem jest wysłanie skanu z wadliwym wydrukiem, znacznie to pomaga i przyspiesza naprawę.

Obsługa techniczna czy naprawa jest wykonywana u klienta od poniedziałku do piatku w godzinach od 8:00 do 17:00 , Serwisant dojeżdża do Państa do 24 godzin roboczych od chwili przyjęcia zamówienia. W przypadkach gdy serwisant z jakis powodów nie może "blokować" urządzenia w czasie pracy biura, naprawiamy maszyny po godzinach pracy.

Standardowa usługa serwisowa obejmuje naprawy, przeglądy okresowe, a także wymianę części i materiałów eksploatacyjnych, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania urządzenia.

W przypadku nietypowej awarii serwisant zabierze urządzenie do warszatu w siedzibie, wtedy czas naprawy może się wydłużyc i na ten okres serwis może dostarczyć inne urządzenie zastępcze o podobnych parametrach rozliczając się z użytkownikiem wg/ ilości wykonanych kopii/wydruków.

Oferujemy urządzenia

Zdjęcie

najnowsze technologicznie, w standardzie są wyposażone w przynajmniej dwa podajniki na papier, automatyczny dwustronny podajnik oryginałów, wejście do sieci LAN z funkcją sieciowego drukowania oraz pełno-kolorowego skanowania m.in. bezpośrednio do folderu Państwa komputera (SMB) czy E-mail.

Umów się z naszym doradcą handlowym:

   tel: 733 255 255


Druxero

ul. Kozielska 5

44-121 Gliwice