Umowa serwisowa

Umowa serwisowa


Proponujemy Państwu Umowę Serwisową, która pozwala uzyskać stałe i przewidywalne koszty eksploatacji juz wcześniej zakupionych kserokopiarek i drukarek, przy zachowaniu dobrej i bezawaryjnej pracy urządzeń. Umowa serwisowa podpisywana jest na obsługę wszystkich lub wybranych urządzeń. Koszt naprawy i wymiany części ponosi wówczas serwis. W zakresie Państwa działań jest tylko zakup papieru.

Pokrywają Państwo koszt faktycznie wykonywanych kopii, przy proponowanej stawce:

od 0,03 PLN + VAT za 1 kopie A4 czarna
od 0,19 PLN + VAT za 1 kopie A4 pełnokolorowa

W ramach proponowanej stawki zapewniamy:
1. toner
2. dojazd do klienta
3. usuwanie wszelkich usterek
4. wszelka pomoc techniczna
5. wymiane czesci i podzespołów zamiennych

Czas reakcji serwisu od momentu zgłoszenia usterki - do 24 godzin roboczych.

Rozliczenie następuje na podstawie odczytu liczników w kserokopiarce na koniec miesiąca.

Podsumowując, w przypadku zdecydowania się na taką formę współpracy ponosicie Państwo stały koszt, pozostawiając firmie DRUXERO wszelką obsługę serwisową kserokopiarek.

Zachęcamy Państwa do rozważenia zawarcia umowy serwisowej, która jest obecnie njwygodniejszą formą obsługi urządzeń tak dla Klienta jak i serwisu. W porzypadku zrezynowania z tej formy współpracy, z której można to zrobić w każdej chwili możecie Państwo skorzystać naszej standardowej oferty serwisowej.


Oferujemy urządzenia

Zdjęcie

najnowsze technologicznie, w standardzie są wyposażone w przynajmniej dwa podajniki na papier, automatyczny dwustronny podajnik oryginałów, wejście do sieci LAN z funkcją sieciowego drukowania oraz pełno-kolorowego skanowania m.in. bezpośrednio do folderu Państwa komputera (SMB) czy E-mail.

Umów się z naszym doradcą handlowym:

   tel: 733 255 255


Druxero

ul. Kozielska 5

44-121 Gliwice