Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą


Nasza oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług.

Każde urządzenie można nabyć w najróżnorodniejszy sposób- od gotówki poprzez wynajem po leasing, posiadamy różnież bogatą ofertę na serwis Państwa urządzeń oraz sprzedaż części zamiennych i eksploatacyjnych. Zapraszmy


Wynajem/ dzierżawa urządzenia

      Umowa pozwala na posiadanie profesjonalnej maszyny bez konieczności jej zakupu a i koszty    
      eksploatacji są pod kontrolą klienta a przy tym urządzenie jest ciągłej gotowości do pracy.


Umowa serwisowa

    • obejmuje już wcześniej zakupione urządzenie, pozwala na uzyskanie stałych  i przewidywalnych  kosztów eksploatacji urządzeń, przy zachowaniu dobrej i bezawaryjnej pracy.
    • W zakresie działań klienta jest jedynie papier.
    • Ceny obliczane są indywidualnie dla kazdego klienta.


Kupno nowej lub poleasingowej  kserokopiarki

Na każde sprzedane urządzenie udzielamy pisemnej gwarancji, w cenie równierz dostarczamy i instalujemy je i szkolimy personel, w razie niepewności czy przewidywana kopiarka spełni się w Twojej firmie mozemy ją wynająć na okres próbny po którym jezeli stwierdzisz ze sie sprawdza kupisz ja, jeżeli nie to rozliczamy sie jedynie za wykonane kopie/ wydruki. Oferty na nasze urządzenia znajdują się w zakładce urządzenia


Serwis:

Obsługa techniczna czy naprawa jest wykonywana u klienta od poniedziałku do piatku w godzinach od 8:00 do 17:00 , Serwisant dojeżdża do Państa do 24 godzin roboczych od chwili przyjęcia zamówienia.

Standardowa usługa serwisowa obejmuje naprawy, przeglądy okresowe, a także wymianę części i materiałów eksploatacyjnych, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania urządzenia.

Wszelkie problem z działaniem urządzenia, lub jakis wad w wydruku/ kopii prosimy o wypisanie formularza lub

kontakt mailowy:  serwis@druxero.pl

telefoniczny:  733 255 255

gg: 4961735

Po skontaktowaniu i omówieniu sytuacji serwisant pojawia się u państwa w przeciągu 24 godzin roboczych.

Oferujemy urządzenia

Zdjęcie

najnowsze technologicznie, w standardzie są wyposażone w przynajmniej dwa podajniki na papier, automatyczny dwustronny podajnik oryginałów, wejście do sieci LAN z funkcją sieciowego drukowania oraz pełno-kolorowego skanowania m.in. bezpośrednio do folderu Państwa komputera (SMB) czy E-mail.

Umów się z naszym doradcą handlowym:

   tel: 733 255 255


Druxero

ul. Kozielska 5

44-121 Gliwice